درباره ما

مطالب برای بخش «درباره ما» در سایت قرآن عروس

بسمه تعالی

سایت قرآن عروس یکی از فروشگاه­های اینترنتی وابسته به قرآن سرا است که به صورت اختصاصی و ویژه به معرفی و عرضه قرآن­های سفره عقد پرداخته است.

قرآنسرا یکی از مراجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی محصولات قرآنی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالاهای قرآنی  مانند قرآن عروس، قرآن نفیس، محصولات دیجیتالی قرآنی ، محصولات هنری قرآنی و مدیا های قرآنی (چند رسانه ایی) با تنوعی بی‌نظیر در قرآنسرا عرضه می‏‏‏‌شوند .قرآنسرا با در اختیار داشتن دو فروشگاه رسمی و همکاری با ناشران مختلف در ایران با تنوعی بسیار بالا از محصولات مختلف قرآنی، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان قرآنسرا می‏‏‌توانند با فرصت انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری قرآنسراست.

این سایت در سال ۱۳۹۷ در زمینه معرفی و نقد و بررسی جدیدترین قرآن­های نفیس مناسب برای سفره عقد  آغاز به کار کرد. هدف از راه اندازی سایت ارائه انواع قرآن­های نفیس با ذکر مشخصات محصول و شکل‌گیری تصویری دقیق‏‏‌ از قرآن­ها بود. در حال حاضر این بخش به مشتریان راهنمایی کاملی در جهت خرید مطمئن ارائه می­کند.

امیدواریم در ارائه خدمات و فروش محصولات  بتوانیم رضایت مشتریانمان را جلب نمائیم.

قرآن عروس، فروشگاه اینترنتی قرآن­های نفیس و مناسب برای سفره عقد و ازدواج

 محمود اسماعیلی      صاحب امتیاز برند و مدیر فروشگاه های قرآنسرا

خرید آسان، سریع و مطمئن

شماره تماس: ۲۲۸۷۳۹۷۴ ۰۲۱

 ایمیل: Info@Quranaroos.com

مشاوره تخصصی محصولات در تلگرام

Telegram.me/quransaraa

 

کاربر گرامی به فروشگاه اینترنتی قرآن عروس خوش آمدید

برای خرید از سایت بهتر است عضو سایت  شوید ، با عضویت در سایت شما مشتری دائم ما خواهید بود و از تخفیف دائمی مشتریان ثابت ما بهره مند خواهید شد.